כל מה שחשוב לדעת על איטום קירות חיצוניים

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

אחד הדברים שמשפיעים על מראה הבית שלנו מפני הרחוב הוא האיטום של הקירות החיצוניים. ישנם בתים המחופים באבני שיש או קרמיקות, ישנם בתים שמבצעים טייח צבעוני והמכנה המשותף לכולם הוא איטום קירות חיצוניים המבוצע מתחת לחומרים הנראים לנגד עינינו. חשיבותו של האיטום בקירות החיצוניים בביתנו הוא לא רק המראה אלא גם איכות המבנה ושמירתו לאורך שנים רבות. לכן חשוב לבצע את האיטום בצורה מקצועית עם חומרים נכונים על מנת שתוכלו ליהנות מביתכם לארך שנים רבות ללא רטיבויות מרגיזות או נזילות מזיקות.

בכל בית, בניין או מבנה ישנם חומרי גמר שונים המעניקים למבנה כולו מראה ייחודי, מעוצב ומרשים שהאדריכל או המעצב חשבו בזמן הבנייה או השיפוץ. אך אחד הדברים החשובים יותר שאיננו רועים הוא האיטום שמתבצע על הקירות החיצוניים. חשוב שחומר האיטום יהיה איכותי ובעל תו תקן ולא פחות חשוב שיבוצע על פי ההוראות על מנת שישמור על המבנה מליקויים ונזקים הנגרמים ממי גשמים או הצטברויות של מים.

אילו חומרים ניתן להשתמש לאיטום קירות חיצוניים?

היום ישנה קשת רחבה של חומרים הניתנים לבצע איטום לקירות חיצוניים מחומרים צמנטיים, קריסטליים ואפוקסיים ועד חומרים פוליאוריטניים או פולימריים. לכל חומר מראה שונה ויישום תואם וכדי לבצע את עבודות האיטום כדי שתמשיכו ליהנות מביתכם מומלץ לפנות לבעלי מקצוע אמינים ומוסמכים שיתאימו עוברכם את החומר המתאים בהתאם למראה החזית שאתם רוצים לראות בסופו של יום.

איך תדעו שהגיע הזמן לחדש את האיטום?

ישנם מספר סימני אזהרה שניתן להבחין על גבי הקיר וזה הזמן ליצור קשר עם בעל מקצוע, כל זמן שהתופעה אינה מחמירה. במרבית המקרים ניתן להבחין בכתמי רטיבות שיופיעו על גבי הקיר, הופעת עובש ואפילו התפוררות של הטיח. חשוב לשים לב, אם הרטיבות והסימנים הללו מופיעים בתוך הבית משמע שהנזק עלול להחמיר במהרה ויש לטפל בקיר בהקדם האפשרי. רק לאחר טיפול הרטיבות וביצוע עבודות האיטום כנדרש ניתן יהיה לבצע חיפוי דקורטיבי כמו התקנת קרמיקות או ביצוע שטייח צבעוני לפי בקשה.

טיפים חשובים לאיטום קירות

בקירות החיצוניים של הבית או המבנה ישנם גם פתחים כמו חלונות ודלתות. בעת ביצוע עבודות איטום קירות חיצוניים יש צורך להתייחס לאיטום הפתחים הללו על מנת למנוע את חדירת המים דרכם. אם המשקופים אינם אטומים הנזק עלול לחזור מהר יותר ממה שציפיתם לו ולהוביל להוצאות נוספות כבר בעונת הגשמים הבאה.

הטיפ השני הוא החשוב ביותר היות ומדובר בשימוש בחומרים כימים בעלי התנהגות החומר שונה מאחד לשני חשוב שבעל מקצוע מנוסה ימליץ לכם על החומרים המתאימים לביתכם ושיבצע את העבודה בצורה מקצועית שתעניק לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות. איטום קירות חיצוניים זה לא עוד עבודת שיפוץ קלה, פשוטה ומהירה שכדאי לעשות בעצמך. מומלץ לפנות לאיש מקצוע על מנת שהנכס שלכם ישמור על ערכו ואתם תיהנו מאיכות חיים בו.

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן