איך לבחור מזרנים בצורה נכונה?

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

רבים עשויים לשאול את עצמם איזה מזרן הכי נכון עבורם, עם איזה מזרן הם יתעוררו בנעימים ויירדמו עליו במהרה תוך נוחות מלאה. לאחר בחינת הסוגים השונים יש להקפיד על כמה שלבים חשובים. ראשית יש לשאול את עצמכם האם אתם יותר טיפוסים שמעדיפים מזרונים רכים או קשים. לאחר מכן יש לשאול את עצמכם כמה אתם מוכנים להשקיע, לאחר מכן יש לברר מעט אודות הסוגים השונים של מזרנים על מנת להתחיל לסנן ולבסוף יש לבחור מועד בו יש זמן על מנת להגיע אל החנות באופן רגוע, כך שניתן יהיה לבחור את הסוג המתאים ביותר ללא שום חיפזון.

בחירה אישית

כאשר עומדים לרכוש מזרן, (אירוע יחסית חד פעמי שמצריך הוצאה יקרה), יש מגוון דברים שיש לעשות על מנת לבחור נכון ובמקביל יש כמה דברים שאין לעשות. מה אין לעשות? אין להקשיב לדעת האחר ולהסתמך על דעתו. כך למשל אם מישהו אומר שהוא ממליץ על מזרן קשיח, אין זה אומר שמה שנוח עבורו גם יהיה נוח עבור אדם אחר.

בחירה משותפת של מזרנים זוגיים

בעת רכישת מזרן עבור זוג, אין לוותר לבן הזוג השני לגבי הסוג המועדף, אלא יש להגיע לעמק השווה. הרבה פעמים יש זוגות שנבדלים בהעדפות שלהם. במקרה שכזה יש להתייעץ עם מומחה למזרנים כאשר כל אחד מוסר את הדגשים שלו. מכאן יש לצפות שאותו יועץ או מוכר יפנה את הזוג אל מגוון אופציות שעשויות להתאים להעדפות של שני בני הזוג. יש לקחת בחשבון שהרבה פעמים אם מתפשרים כיום, בעתיד הלא רחוק עשויים להתחרט על כך וחבל.

הוצאה

יש לקחת בחשבון שמזרן אידאלי הוא גם מזרן שמחזיק מעמד לאורך זמן והוא איכותי, כמו מזרני פולירון. בין היתר עוד דבר שאין לעשות כאשר עומדים לבחור מזרן זה לחסוך. יש לקחת בחשבון שיש הבדל בין חיסכון לרכישה חכמה. כלומר מומלץ לחפש אחר מחיר נוח ואידאלי, אך יחד עם זאת יש להבין שעל מנת לזכות במזרן איכותי יש להוציא על כך סכום מתאים וכיוון שמדובר על מוצר שעשוי לשרת לאורך כמה שנים-  הרי שמדובר על הוצאה חכמה.

מחיר הוא לא פקטור לאיכות, וזה שמזרן מסוים נמכר במחיר יקר זו לא ערובה לאיכות שלו, אך אם אתם מוצאים מחיר זול מאוד, מחיר זול באופן קיצוני ביחס לחתך המחירים בשוק, זה בהחלט יכול להעיד על איכות נמוכה.

לכן, לפני שאתם בכלל מתייחסים למחירים, אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לבדוק הוא האיכות. רק כאשר מצאתם לכם רשימה של כמה ספקים או דגמים של מזרנים איכותיים, זה הזמן לבצע השוואת מחירים, ורק בן הדגמים האיכותיים, אל תתפתו לאילו שמציעים מחיר זול ואיכות נמוכה, הגוף שלכם ירגיש את זה.

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן