איך לבחור תריסים וחלונות לבית פרטי?

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

ההיצע בתחום התריסים והחלונות עבור בתים פרטיים הוא די נרחב ולכן לצורך קבלת ההחלטות בנושאים הללו חשוב לראות את מלוא התמונה ואת מלוא האפשרויות ובהתאם לכך להזמין את החלונות התריסים ומסגרות האלומיניום המתאימים לכך ביותר, בהתאם למיקומים השונים בבית.

בחירה של מסגרות אלומיניום לבתים פרטיים

בהיקפו של הבית הפרטי מתקינים בדרך כלל מסגרות אלומיניום מפרופיל בלגי שהוא בעל איכות מצוינת חומר גמיש ועמיד שאפשר באמצעותו לייצר מסגרות בכל גודל נדרש.

הכוונה של איש מקצוע

הדרך הנכונה עבור התקנת תריסים מכל הסוגים היא להתייעץ עם איש מקצוע מיומן אשר עוסק בכך שנים רבות. לאור ניסיונו הרב בהתקנה של הציוד וגם בתיקון שלו, יש לו מסקנות ברורות אילו חלונות ואילו תריסים יהיו המתאימים ביותר לכל אחד מהחדרים בבית. כאשר מדובר בעסק בעל מוניטין רב הייעוץ המקצועי בנושא זה הוא אקוטי ובהתאם לכך יוזמנו החלונות והתריסים.

תריסים וחלונות עבור הסלון

בשנים האחרונות ההעדפה של רוב הלקוחות היא להזמין תריסים חשמליים שהם הנוחים ביותר לשימוש. לאור העובדה שמקימים מערך של בית חכם, התריסים הללו משתלבים בתכנון זה מתחילת הדרך. היתרון הוא שאפשר לתזמן את פתיחת התריסים החשמליים בכל בוקר כך שאור רב יחדור הביתה, במהלך היום יתבצע שינוי של הזוויות ובסוף היום התריסים החשמליים ייסגרו באופן קבוע בשעה שנקבעה.

אם הבית יפעל ללא אופציית בית חכם, בני המשפחה יפעילו את התריסים באמצעות שלט שהוא קל ונוח מאד לשימוש.

חלונות רחבי ידיים מאפשרים לבני הבית לראות כל מה שקורה מחוצה לו, בחצר ובגינה. לכן המגמה היא להזמין וויטרינות איכותיות מקצה לקצה, אשר נעות באופן קליל מקצה לקצה ללא מאמץ רב.

תריסים וחלונות בחדר השינה ובחדרי הילדים

האופציה הנוחה ביותר עבור חדרי השינה השונים היא חלון הזזה אשר רק מחצית ממנו נפתח, או לחלופין חלון שנפתח באופן אלכסוני כלפי פנים. החלונות הללו הם אטומים, נוחים לשימוש וגם נוחים לניקוי.

אפשר להתקין בחדרים הללו תריסים חשמליים או לחלופין תריסי גלילה ידניים. מדובר באופציות שהן נוחות מאד לשימוש והלקוחות מעלים את תריס הגלילה כדי לאפשר לקרני השמש לחדור פנימה או לחלופין מורידים אותם כלפי מטה כדי למנוע את סנוורה של השמש. זהו מערך איכותי ביותר שישרת את הלקוחות לאורך שנים רבות לשביעות רצונם המלאה.

תריסים וחלונות למטבח

במטבח יש אפשרות להזמין חלונות במידה הנדרשת אשר עשויים במעטפת של פרופיל בלגי. ההמלצה היא ליצור חלונות רחבים ככל האפשר לנוחות מקסימלית באזור זה. אם אין שמש יוקדת בכיוון בו מותקן החלון, אפשר להשאיר חלון בלבד ללא תריס. אך אם השמש מורגשת, חשוב להתקין תריסי גלילה כדי שהשמש לא תהרוס ציוד, ריהוט ומזון שקיים במטבח.

 

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן