תיקון תריסים חשמליים בגבעתיים

תיקון והתקנת תריסים מכל הסוגים - טכנאים מוסמכים - שירות מהיר ומקצועי - מחירים הוגנים בגבעתיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תיקון תריסים חשמליים גבעתיים

תיקון והתקנת תריסים מכל הסוגים - טכנאים מוסמכים - שירות מהיר ומקצועי - מחירים הוגנים בגבעתיים

רשימת שירותי תיקון והתקנת תריסים חשמליים וידניים בגבעתיים

תיקון תריסים חשמליים

אנחנו מספקים שירותי תיקון לכל סוגי התריסים החשמליים בתל אביב והסביבה במחירים הוגנים ושירות מקצועי.

תיקון תריסי גלילה

אנשי המקצוע שלנו מתמחים גם בתיקון תריסי גלילה ידניים מכל הסוגים. השירות שלנו מקצועי ומהיר.

התקנת תריסים

אנשי המקצוע שלנו מומחים בביצוע התקנות של כל סוגי התריסים. המוצרים שלנו איכותיים והשירות מהיר ומקצועי.

החלפת חלקים

החלפת רכיבים, מנועים וכו’ – כל אלו ניתן להשיג אצל המומחים שלנו במחירים הגונים ובמסגרת מתן השירות!

למה לבחור בנו?

אנחנו במרכז לתיקון תריסים חשמליים מתחייבים לספק שירות מקצועי במחירים הוגנים. יש לנו צוות של טכנאים מיומנים עם הרבה שנות ותק. אנחנו מספקים אחריות על כל עבודה שנעשת בין אם מדובר בתיקון פשוט או בהתקנה של תריס חדש. אנחנו מספקים שירות תיקון תריסים חשמליים בגבעתיים והסביבה 6 ימים בשבוע. 

בגבעתיים מאופיינת ברמת חיים גבוהה. בהתאם לכך, יש גם רף ציפיות גבוה לגבי שירותים שונים שמספקים אנשי מקצוע. תיקון והתקנה של תריסים חשמליים היהו שירות מתבקש, כיום תריסים חשמליים מהווים סטנדרד ברוב הבתים. לרוב אין סיבה להחליף אותם וניתן לתקן, אנחנו לא נציע פתרון של החלפה אלה אם המצב מחייב או שיותר זול פשוט להתקין תריס חדש. המטרה שלנו היא לתקן את התריס הקיים. כמובן שישנם מקרים בהם כדאי להחליף לתריס יותר מודרני. ניתן לקרוא קצת על סוגי התריסים השונים.

תיקון תריסים חשמליים בגבעתיים

תיקון תריסים חשמליים בבתים פרטיים, דירות ומשרדים בגבעתיים

אנו מספקים שירותי תיקון תריסים חשמליים הן בבתים פרטיים, בדירות מגורים ובמשרדים.  אנו מגיע במהירות, נאתר את התקלה ונציע את הפתרון המתאים ביותר. יש לנו ניסיון של שנים בתחום ולכן נוכל לתקן כמעט כל תריס. אם הינכם מתגוררים בגבעתיים וזקוקים לשירות תיקון, צרו איתנו קשר ונדאג לתקן לכם את התריס בצורה הכי יעילה ומקצועית. אנחנו נעדיף תמיד להציע שירות תיקון, במידה ושירות התיקון יהיה יקר ולא כדאי נציע החלפה.

תיקון תריסי גלילה ידניים בגבעתיים

גם כשמדובר על תיקון תריס גלילה ללא מנוע, כלומר תריס ידני ואפילו תריסים ישנים יחסית, ההיכרות המצוינת שלנו עם כל הדגמים והאפשרויות מבטיחה עבודה מושלמת ותוך זמן קצר מאוד. ישנם תקלות נפוצות אשר מאפיינות תריסי גלילה ידניים כמו רצועה קרועה, קפיץ שבוע או שלבים שבורים. למרות שבמבנים חדשים מתקינים תריסים חשמליים ישנם אנשים אשר עדיין מעדיפים את תריסי הגלילה הידני. לכן במרכז לתיקון תריסים חשמליים אנחנו מצויידים לתקן גם תריסים ידניים. רצוי להמתין לטכנאי מוסמך, אנחנו יודעים שלפעמים בעיה בתריס נראית פשוטה אבל מניסיונינו עדיף לתת לטכנאי מוסמך לבצע את התיקון. לטכנאים שלו יש את כל הכלים וחלקי חילוף כדי לסדר כל בעיה.

התקנת תריסים חשמליים בגבעתיים

מהם הסיבות להתקין תריס חשמלי כאשר יש כבר תריס גלילה ידני? הסיבה הראשונה הינה נוחות. תריסים חשמליים לא מצריכים כוח פיזי וניתן לחבר אותם למערכות אוטמטיות של הבית. מערכות אוטומטיות נעשות יותר נפוצות וזולות, מערכת חכמה לבית יכולה לעבוד בצורה אוטומטית לפי תנאי מזג אויר או לפי שעות היום בתצורות שונות.
לתריסים חשמליים יש פחות תקלות, כיום המנגנון של תריסים חשמליים מאוד אמין וכאשר טכנאי מוסמך מתקין את התריסים האלה כמעט ואין תקלות. 
התריסים עצמם עשויים מאלומיניום ובכך מסייע לשמור עליהם מפני נזקי מזכ האויר ובנוסף מספקים בטחון לבית או למשרד כי הם קשים יותר לפריצה.

התקנת תריסי גלילה ידניים בגבעתיים

התקנת תריס גלילה או שלבים ידניים מהווים פתרון בעל מנגנון הפעלה פשוט, יעיל, זול ונוח לחלונות הבית והמשרד. כולנו רוצים מצד אחד להזמין את קרני השמש לחלל שבו אנו שוהים ולחיות בסביבה מוארת ונעימה; אבל מצד שני, השמש לעיתים מקשה ומחממת יתר על המידה, ולכן היינו רוצים גם את האפשרות “להרחיק” אותה לזמן מה, להחשיך את החדר ולמעשה – לשלוט בכמות האור, החום הקור שנכנסים לחלל הביתי שלנו. אומנם תריסי גלילה נהיים פחות נפוצים אבל הם מספקים פתרון זול ויעיל.

אנו מתחייבים לשירות מהיר ומקצועי ולמחירים הוגנים!
לפרטים נוספים וליחת יעוץ חינמית, התקשרו עכשיו
073-374-4243

Scroll to Top