החלפת מנוע לתריס חשמלי

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

החלפת מנוע לתריס חשמליתריסים חשמליים, כשמם כן הם, מונעים באמצעות עזרתו של חשמל, ולשם כך זקוקעים למנוע. התאמה בין משקל המנוע לגודל ומשקל התריס היא אולי המשימה החשובה ביותר בבחירת המנוע. התאמה שגויה בין משקל המנוע לגודל של התריס עלולה להוביל לבכי רע ולהחלפה זריזה של המנוע. זה כמו שתצפו ממכונה חלשה לבצע עבודה הדורשת ממנה מאמץ אדיר, שוב ושוב ושוב.. סופה לשבוק חיים. 

כמעט כמו בכל רכיב בחיים, קיימים בשוק מספר סוגים של מנועים לתריסים חשמליים העובדים באופן זהה מבחינת המנגנון שלהם. במה הם שונים? באופן ההפעלה שלהם ובמה שמניע אותם. באופן מסורתי, ניתן לחלק את סוגי המנועים הקיימים לתריסים חשמליים לשתי משפחות עיקריות: מנוע מכני ומנוע המופעל באמצעות שלט רחוק.

מנוע מכני – מופעל באמצעות לחיצה על כפתור ההפעלה (מתג). בעת לחיצה מעלה או מטה, התריס יעלה או ירד בהתאם, ויש להפסיק את פעולת המתג בהגעת התריס לגובה הרצוי. 

מנוע המופעל על ידי שלט רחוק – מנוע זה, בניגוד למנוע מכני, אינו זקוק למפסק חשמלי כדי להפעיל אותו אלא רק לנקודת חשמל ממנה הוא מוזן. זה כמובן מתאים למי שלא מעוניין לקדוח בקיר. מנוע המופעל באמצעות שלט רחוק יכול להיות מתופעל אוטומטית באמצעות קביעה של שעה מראש שבה התריסים יורדים בשעות הערב או למשל עולים עם הזריחה כדי להכניס אור הביתה. בשל כך, מנוע המופעל על ידי שלט רחוק מאפשר ניצול מיטבי של שעות האור ובזכותו התאורה שבבית יכולה להיות טבעית עד כמה שניתן. כמובן שזה מוביל לחסכון מקסימלי באנרגיה.

מחיר המנוע נקבע ככלל בהתאם למשקל התריס. רק כדי לסבר את האוזן, לתריס חשמלי ששוקל כ-20 ק"ג יתאים מנוע שמחירו עולה סביב 850 ש"ח, והמחיר קופץ בכ-150 ש"ח לכל עשרה קילוגרמים נוספים של משקל התריס. 

אילו מנועים ניתן למצוא היום בשוק?

כיום בשוק ישנן שלוש שחקניות מרכזיות למנועים המשמשים לתריסים חשמליים. השחקיות הן קליל, ג'ולי מוטור וסומפי. מנועים אלה מיוצרים בישראל או באירופה, וכל מנוע של כל אחת מחברות אלה נמכר עם אחריות של 5 שנים. לצד שחקניות מובילות אלה, קיימים מנועים תוצרת סין שהאיכות שלהם ירודה יותר לעומת המנועים של החברות המנויות מעלה, ומשכך גם נוטים להישחק מהר יותר. אנו ממליצים בחום להתעניין במנועים של קליל, ג'ולי מוטור או סומפי.

כיצד יודעים שיש בעיה עם מנוע התריס החשמלי?

אם לחצתם על מתג ההפעלה של התריס או לחצתם על הכפתור בשלט, לצורך העלאה או הורדה של התריס, והתריס הגיב בכך שעלה או ירד קצת ואז עצר – כואב לומר, אך רוב הסיכויים שהמנוע שבק חיים ויש צורך להחליפו. החלפת מנוע של התריסים החשמליים היא התקלה היקרה ביותר, ולכן כדאי להזמין את אנשי המקצוע שלנו שהם אמינים ומקצועיים. 

החלפת מנוע של תריס

אם זו לא הבעיה שמצאתם בתריס החשמלי שלכם, קראו על בעיות נפוצות אחרות בתריסים חשמליים.

כמו יתר הבעיות הנוגעות לתריסים חשמליים, שאותן מומלץ לא לנסות לפתור בכוחות עצמכם, בכל הנוגע למנוע של התריס החשמלי מומלץ ביתר שאת לא לנסות להחליף לבד. הסיבה לכך היא המומחיות הרבה הכרוכה בפתרון בעיות הנוגעות למנוע שכן כל תזוזה לא מדויקת עלולה להרוס את התריסים החשמליים כליל, וחבל. ככל שזיהיתם צורך להחליף את המנוע בתריס החשמלי בביתכם, הרימו טלפון אלינו ואנחנו נדאג לשלוח אליכם איש מקצוע מיומן ומקצועי שיבצע את התאמת המנוע לתריס שלכם על הצד הטוב ביותר או שישיב את התריס החשמלי לפעולה בזריזות וביעילות!

אנו מתחייבים לשירות מהיר ומקצועי ולמחירים הגונים!
לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ חינמית, התקשרו עכשיו

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן