החלפת תריסים

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

לכולנו יש תריסים בבית. בכל חלון ודלת מתקינים בדרך כלל גם תריס. אז יש את הבתים הישנים שבהם יש את התריסים הישנים, תריסי הפלסטיק הידניים והפשוטים. יש גם את התריסים החשמליים החדשים המבטיחים תחושת ביטחון גבוהה בהרבה והגנה על הבית ועל יושבי הבית.
רבים בוחרים לבצע החלפת תריסים ישנים בחדשים וזאת על מנת להבטיח לעצמם ביטחון בבית ותחושה של הגנה ופרטיות.

מתי הגיע הזמן להחליף תריסים?

התריסים בבית הם לא מוצר שמצליח להאריך ימים ושנים עד לאין סוף. אחרי הכול מדובר במוצר שאנחנו מפעילים שוב ושוב. מעלים, מורידים, מושכים ומגיפים מה שבהחלט יוצר בלאי והורס את התריס. אז יש מצבים רבים אשר בהם אנחנו יכולים לתקן בעצמינו את התריס, זאת במקרה שאם התריס נתקע בגלל גוף זר או בשל שחב שזז מעט ממקומו. לעיתים מדובר בתקלה פשוטה בארגז התריס שסידור ידני שלו מחזיר את התריס למסלולו ולתפקודו התקין. עם זאת יש מצבים אשר בהם התריס כבר הגיע למצב אשר בו אין כבר ממש מה לעשות כדי להשיב את התריס לתפקוד בטוח ויעיל. במצבים כאלה ייתכן שהמוצא היחיד יהיה החלפת תריסים.
כאשר ישנה תקלה בתריס החשמלי, יש לבדוק מה באמת גרם לתקלה. לעיתים זוהי תקלה קלה ולא יקרה כל כך לתיקון. אם התקלה היא במנוע של התריס התיקון עשוי להגיע לעלויות גבוהות מאוד ועל כן במצבים כאלה ייתכן שכבר עדיף להחליף לגמרי את התריס בחדש.
כך גם במקרים אשר בהם אתם מבקשים לשדרג לעצמכם את התריס הידני הרגיל ולהפוך אותו לחשמלי. החלפה כזו של תריס רגיל לתריס חשמלי זה בהחלט סיפור יקר אך הוא שווה את ההשקעה.

התקנת תריסים חשמליים

אילו סוגי תריסים קיימים?

  • תריס חשמלי – התריס החשמלי הוא אחד התריסים המוכרים ביותר שיש לנו היום. התריס החשמלי נשלט באמצעות מתג הפעלה, עולה ויורד בלחיצה על המתג וכך מעניק לנו חיים קלים ונוחים.
  • תריס אור – זהו פיתוח מיוחד של השנים האחרונות. אנחנו פוגשים את תריס האור גם בבתים פרטיים וגם בבתי עסק או משרדים שונים. תריס האור הוא למעשה תריס חשמלי שיש לו מצב מיוחד אשר בו הוא משאיר את הרווחים בין השלבים במצב פתוח מה שמאפשר חדירה של אור ושל אוויר לחלל. תריס האור הוא בעל שלושה מצבים שונים וזאת כדי לקבוע את כמות האור שאנחנו רוצים שיהיה בחדר. התריס נשלט לגמרי באמצעות מתג או שליטה מרחוק.
  • תריס שלב מוקצף – תריס שב מוקצף זהו תריס חשמלי סטנדרטי יחסית. שלבי התריס עשויים מיריעות אלומיניום אשר ביניהם יש חומר מוקצף שמטרתו ליצור בידוד. מדובר בתריס עדין מאוד שנוטה להיהרס יחסית הרבה בגלל השימוש באלומיניום הדק.
  • תריס שלב משוך – זהו תריס שעשוי פחות או יותר כמו התריס שלב מוקצף אך הוא נחשב לעמיד יותר בגלל ההבדל בעובי האלומיניום. בגלל שזהו תריס חזק יותר ניתן לעשות בו שימוש גם בחלונות גדולים.
  • תריס רפפה – תריסי רפפה הם תריסים שפרוסים לרוחב מסגרת התריס ונשארים שן באופן קבוע. בעבר היו תריסי הרפפה נשלטים באופן ידני בלבד. כיום גם אלו קיימים בתצורה חשמלית.
  • תריס ונציאני – תריס ונציאני זה תריס שנאסף כלפי מעלה כאשר מושכים את החוט הצדי. התריס עשוי שלבים עדינים ודקיקים עשויות עץ, אלומיניום או פלסטיק. תריס כזה הוא די מורכב להתקנה היות והוא מכיל חלקים מכאניים קטנים הדורשים התקנה מקצועית ומדויקת.

החלפת תריסים מחיר

התקנת תריסים מחיר נקבע בהתאם לסוג התריס, בהתאם לגודל התריס וכן בהתאם לחומרים מהם מיוצר התריס.
מחירים ועלויות לדוגמא –

סוג התריסטווח המחירים לכל מ"ר
החלפת תריס גלילה ידני רגיל עם שלבים עשויים פלסטיק250₪ - 1,000₪
החלפת תריס גלילה חשמלי עשוי שלבי פלסטיק350₪ - 900₪
החלפת תריס גלילה ידני עשוי שלבים מאלומיניום300₪ - 1,200₪
החלפת תריס גלילה חשמלי עשוי שלבי אלומיניום300₪ - 1,250₪
החלפת תריס הזז עשוי שלבי פלסטיק350₪ - 1,300₪
החלפת תריס הזזה עשוי שלבי אלומיניום400₪ - 1,400₪

מחירון החלפת חלקים בתריס

מחיר התקנת תריס הזזה חדש400-550 ₪
מחיר החלפת שלב בתריס הזזה250-350 ₪
מחיר החלפת ידית למנוף250-300 ₪
מחיר החלפת גלגלי מסילה250-300 ₪
מחיר החלפת תופסנים (שלות)250-350 ₪
מחיר הוספת רשת הזזה300-500 ₪
מחיר החלפת סגר200-300 ₪
מחיר החלפת מסילות200-500 ₪

החלפת שלבים בתריסים

כפי שכבר הבנתם, כל תריס עשוי להגיע למצב אשר בו הוא נעשה תקול והוא מחייב החלפה של שלבי התריס. החלפה של שלב בתריס יכול להיות סיפור ממש פשוט וקל וזה גם יכול להפוך למשהו מורכב ואפילו יקר.

הדבר תלוי במספר גורמים.

  1. החומר ממנו מיוצרים השלבים – יש הבדל גדול מאוד בין תריס העשוי פלסטיק לבין תריס העשוי אלומיניום או אפילו זכוכית. לכל סוג של תריס יש את החוזק שלו, את אופי החיבור בין השלבים וכך גם אופי העבודה תשתנה בהתאם.
  2. המיקום של השלב הבעייתי – החלפת שלבים בתריס לכשעצמה היא לא פעולה מורכבת אך חיש הבדל גדול בין שלב הממוקם בחלק התחתון של התריס לבין שלב שנמצא אי שם באמצע התריס. ככל שמדובר במיקום נמוך יותר הרי שהשליפה של השלב וההחלפה שלו באחר תהיה יחסית פשוטה. כאשר השלב הבעייתי הוא בחלק העליון של התריס, או אז זה עשוי לסבך את העבודה ורק איש מקצוע יוכל לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
  3. סוג התריס – לכל סוג של תריס אופי עבודה משלו ומורכבות שמשתנה בהתאם. איש מקצוע מומחה ייטיב לבצע כל פעולה בכל סוג של תריס.

תיקוני תריסים מכל סוג – זה כאן

אצלנו במרכז לתריסים חשמליים, אנחנו עושים החלפת תריסים לכל הסוגים הקיימים. הצוות המקצועי שלנו יבצע עבורכם כל תיקון שיידרש על מנת להבטיח לכם תריס תקין שיעניק לכם את הביטחון שמגיע לכם.
רוצים ליהנות מתיקון מהיר ויעיל עם שקט נפשי? פנו אלינו ותקבלו את המענה המושלם!

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן