התקנת תריס גלילה ידניים

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

עוד לפני שנכנסו לחיינו תריסי הגלילה החשמליים, התריסים הידניים שלטו כליל בשוק. התריסים הידניים, בין אם מדובר בתריסי שלבים או תריסי גלילה, מהווים את הפתרון הנפוץ והוותיק ביותר להצללת פתחי אור בחלל שבו אנו נמצאים. תריסים ידניים הם סוג תריסים שכולנו מכירים, וניתן למצוא אותם כמעט בכל בית. גם בתים שעברו לתריסי גלילה חשמליים בחלונות הגדולים והכבדים יותר, לעיתים בכל זאת משאירים בחלונות הקטנים יותר תריסי שלבים או תריסי גלילה ידניים. 

התקנת תריס גלילה ידני
עם אחריות בכתב על העבודה והתריס
אפשרות להזמנה מהיום להיום

לייעוץ חינם והזמנות:
072-3264-333

התקנת תריס גלילה ידני

תריסי גלילה ידניים – פתרון פשוט ויעיל

התקנת תריס גלילה או שלבים ידניים מהווים פתרון בעל מנגנון הפעלה פשוט, יעיל, זול ונוח לחלונות הבית והמשרד. כולנו רוצים מצד אחד להזמין את קרני השמש לחלל שבו אנו שוהים ולחיות בסביבה מוארת ונעימה; אבל מצד שני, השמש לעיתים מקשה ומחממת יתר על המידה, ולכן היינו רוצים גם את האפשרות "להרחיק" אותה לזמן מה, להחשיך את החדר ולמעשה – לשלוט בכמות האור, החום הקור שנכנסים לחלל הביתי שלנו. 

תריסי השלבים הם למעשה תריסים המסתובבים סביב ציר ומאפשרים חדירת אור ואוויר לחדר. ניתן לשלבם בכנפי הזזה או בכנפיים הנפתחות על גבי ציר.

איך תריסי גלילה בנויים?

תריסי הגלילה הידניים מבוססים על מנגנון הכולל מוט גלילה מרכזי, שאותו מתקינים בנישה הייעודית לו ממש מעל החלון. בקצה מוט הגלילה המרכזי מותקנת מעין גלגלת, שעליה מולבשת רצועה – והיא זו שמאפשרת לנו להניע את התריסים לכיוון הרצוי – מעלה או מטה. 

למה כולם אוהבים תריסי גלילה?

הסיבה שתריסי הגלילה הידניים נפוצים במיוחד נובעת מהקלות והפשטות של ההתקנה שלהם, לצד תיקון שלהם, ככל שיש צורך. מצד שני, מאחר שההפעלה של תריסים אלה היא ידנית – המנגנון שלהם מתעייף ונשחק מהר יותר, כך שלפעמים עדיף להחליף למנגנון חדש מאשר להתעקש על תיקון של הקיים והשחוק.

התקנת תריס גלילה ידני או חשמלי?

ניתן למנות מספר לא מבוטל של יתרונות לתריסי הגלילה הידניים, על פני אלו החשמליים, המופעלים באמצעות מנגנון כוח. קודם כל, השיקול העיקרי הוא גודל החלון והמשקל של התריס הדרוש. התקנת תריסי גלילה ידניים מתאימה בעיקר כאשר מדובר בפתח חלון קטן יחסית, כאשר התריסים בעלי שטח קטן ואינם שוקלים יותר מדי. לעומת זאת, אם חשקה נפשכם להתקין תריס אשר יסגור את המרפסת כולה למשל, או חלון רחב ידיים, כדאי דווקא להתעניין בתריסי גלילה חשמליים, המופעלים על ידי מנגנון כוח ולא באופן ידני.

התקנת תריסי גלילה ידניים מחיר

בכל הנוגע לתריסים ידניים, ההתקנה והתיקונים שאותם תריסים ידניים דורשים הם פשוטים וזולים יחסית לתריסים חשמליים. מאחר שתריסי הגלילה הידניים מופעלים באמצעות מנגנון הפעלה פשוט ביותר, ההתקנה אפשרית על ידי איש מקצוע יחסית בקלות, וניתן להתקין את מערכת התריסים הידניים מעל פתח החלון ללא בעיה. לאור העובדה שהתפעול השוטף של התריסים הידניים גם הוא פשוט למדי, המופעלים באמצעות מנגנון של העלאה והורדה של רצועת בד, התיקון של התריסים הידניים הוא יחסית נדיר, הם לא מתבלים במהירות והשחיקה שלהם קורית רק לאחר מספר רב של שנים (ככל שהשימוש סביר ויעיל). גם אם נדרש תיקון של תריסים ידניים, התיקון הוא פשוט למדי, לא אורך זמן רב ואינו עולה סכום רב מדי, בטח לא בהשוואה לתיקון של תריסי גלילה חשמליים. 

התקנת תריס גלילה

לעומת זאת, בכל הנוגע לשיקול של נוחות – למה להסתבך עם תריסי גלילה ידניים, המצריכים מאמץ וכוח פיזי ככל שהם גדולים וכבדים יותר? תריסים חשמליים מופעלים על ידי לחיצה פשוטה על מתג הפעלה ו… הופ! קרה הקסם והתריס עלה. עם השנים, נכנסו חידושים טכנולוגיים שאף מאפשרים כיום להפעיל את התריסים החשמליים באמצעות שלט רחוק או דרך הסמארטפון, ובכך מצטרפים התריסים החשמליים למהפכת "הבית החכם".

הרבה מייחסים לתריסים חשמליים עמידות רבה יותר, בטיחות ופחות תקלות, לעומת תריסים ידניים. התריסים החשמליים מופעלים על ידי מנוע, שיוצר סגירה מאוזנת ועדינה של התריסים, ומכאן שהם נשחקים פחות וחווים פחות תקלות. זאת, לעומת תריסים ידניים שהמשיכות החוזרות ונשנות שלהם מובילים לשחיקה בלתי-נמנעת של חבל התריס ואולי אף לקריעתו, ולא פעם גם לתריסים "מרדנים" שפשוט נתקעים. בנוסף לכך, בשל העובדה שהתריסים החשמליים מיוצרים מאלומיניום הם אינם מתבלים כתוצאה מחשיפה לגשם, אינם מתבלים או מתקפלים כתוצאה מהחשיפה לשמש, וככלל ניתן לומר שהם עמידים יותר מפני פגעי מזג האוויר.

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן