כלי עבודה מומלצים לטכנאי תריסים מקצועי

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

התריס החשמלי כבר החליף מזמן את התריס המכני הידני. הוא מקל על החיים, מסייע לנו להגיף ללא כל מאמץ את התריס וניתן אף לשלוט עליו באמצעות מערכות בית חכם. הבעיה עם התריסים הללו היא התקלות שמתרחשות איתה לעיתים קרובות.

בעוד שתקלה בתריס רגיל היא תקלה שלא כל כך מסובך לתקן אותה, הרי שתקלה בתריס חשמלי היא תמיד מורכבת יותר וברוב המקרים עלות התיקון היא גבוהה יותר.

איך מתקנים את התריס?

אז אם מדובר בתריס גלילה ידני ורגיל, התקלות הן לרוב בשלבים שנשברים או רצועה שנקרעת. כדי לתקן את התקלות הללו אנחנו זקוקים לחלקי חילוף הכי פשוטים כמו רצועה חדשה או שלבי תריס חילופיים. התיקון הוא יחסית פשוט ובמקרים רבים אין צורך לפנות לשם כך אל בעל מקצוע.

אם התקלה היא בקפיץ, זה עשוי להיות מעט מסובך יותר אך עדיין זה לא יהיה סיפור מאוד יקר. איש מקצוע ייטיב להחליף עבורכם את הקפיץ ולהשיב את התריס למסלול שלו.

מה גורם לתקלות?

ברוב המקרים תריס הגלילה נפגם כתוצאה מבלאי ושימוש יתר. לעיתים הרצועה לא יושבת בצורה מדויקת על הגלגלת ועל כן היא נשחקת בכל פעם שעושים בה שימוש עד שבסופו של דבר היא נקרעת.

יש מצבים בהם הגלגלת נשברת בעקבות רטיבות שישנה בקיר מה שמוביל לחלודה של הקפיץ מה שיוצר הרס של הגלגלת.

במקרים אחרים זה קורה בשל התקנה לא נכונה של הקפיץ כאשר הרצועה מותקנת באופן מתוח מידי מה שיוצר לחץ על הקפיץ ומאיץ את הבלאי שלו.

תיקון תריס חשמלי

תריס חשמלי זה סיפור שונה לחלוטין מתריס שלבים רגיל. התקלות של התריס הזה הם לרוב בשלבים שזזים ממקומם כאשר הדבר בא לידי ביטוי בתריס שנתקע באמצע הדרך.

לעיתים זה קורה בשל מנוע תקול שיצא מכלל שימוש כאשר תיקון במקרה כזה יהיה יקר יותר.

התיקון של תריס חשמלי מחייב שימוש בכלים שלא מצויים בדרך כלל בידי האדם הפרטי ולשם כך יש לפנות אל חשמלאי שיש לו התמחות בתיקון של תריסים חשמליים. עלויות התיקון של תריס חשמלי הן בדרך כלל יקרות יחסית לתיקון של תריס רגיל וכדאי לקחת את זה בחשבון כאשר באים לשקול התקנה של תריס כזה לעומת התקנה של תריס רגיל.

בכל מקרה, אם אתם כבר אחרי הבחירה, ברגע של תקלה אין לכם הרבה מה לעשות ועליכם להשקיע בתיקון.

פנו אל אנשי המקצוע

חשוב תמיד להיעזר באנשי מקצוע מומחים שמכירים את הטכניקה של התריסים החשמליים וזאת כדי להבטיח שאכן התיקון יהיה איכותי ומושלם.

ישנם כלי עבודה חשמליים קומפקטיים שהם מחזיקים ברשותם כאשר בעזרתם מתבצעים תיקונים שונים לתקלות בתריסים החשמליים. עם הניסיון, הכלים המקצועיים והידע המקצועי התריס יחזור לתלם…

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן