?למה התריס החשמלי לא עולה

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

לא להאמין, דווקא היום, במזג האוויר הנעים, התריס החשמלי הפסיק לעבוד. דווקא ברגע שמתחשק לכם ליהנות משמש הקיץ החמימה לפתע פתאום הכפתור לא מגיב, התריס נתקע באמצע הדרך, מרגיז! מה יכול לגרום לזה ואיך בכלל מתקנים את הבעיה? ויותר מכך, מהו מחיר תיקון תריס חשמלי בכל אחד מהמקרים בהם התריס לא עושה את העבודה שלו? אל דאגה, מיד נפרט את כל התקלות שעלולות להיגרם לתריסים החשמליים, ואיך אפשר לפתור אותן?

עשוי לעניין אתכם: מחירון תיקון תריסים.

מחיר תיקון תריס חשמלי בהתאם לסוג הבעיה

ובכן, כמו בכל תחום אחר גם מחיר תיקון תריס חשמלי ישתנה בהתאם לבעיה. יש הבדל בין תריס שלא עולה, תריס שלא עובד כלל ותריס שלא עולה עד הסוף, וכנ"ל גם בכיוון השני:

  • תריס לא עולה – במקרה זה יש ללחוץ על המתג למעלה ולמטה, להקשיב היטב ולוודא האם אנו שומעים תגובה כלשהי מהמנוע – האם הוא מסתובב, מזמזם או אפילו שניהם? אם נשמע את המנוע ייתכן שהמתלים או הרצועות נקרעו, ואם הוא מזמם כנראה שמנוע התריסים הגיע לסוף ימיו והגיע הזמן להחליף אותו לגמרי.
  • תריס לא עובד כלל – אם נלחץ על המפסק ולא שומעים דבר מהחלק העליון של התריסים, יש לפתוח את ארגז התריסים ולבדוק את חיבורי החשמל; שלבי התריס שלא נגעו בכפתורי הכיוון, המתג חשמלי, האם מגיע מתח למנוע ועוד? בדרך כלל כפי שציינו לעיל, תריסים נוהגים לאותת לקראת סיום חייהם כך שכדאי תמיד לנסות ולהאזין לצלילים המנוע. 
  • התריס לא יורד – לפעמים קורה שהתקלה דווקא לכיוון ההפוך ואז התריס לא יורד למטה. במקרה זה יש ללחוץ על המתג החשמלי ולהמתין לתגובה מהמנוע. אם יש תגובה, ייתכן שהבעיה כלל לא קשורה למנוע, אלא לחלק אחר בתריס. אם התריס לא יורד וגם תקוע בתוך הארגז שלו, יהיה קשה מאוד לפתור את התקלה באופן עצמאי. 
  • התריס לא עולה עד הסוף – במקרים אלו התקלה תהיה קשורה בדרך כלל לכיוון המנוע, כך שיש לבדוק מדוע מלכתחילה השתנה הכיוון ופשוט לכוון את המנוע שוב לכיוון הנכון.
  • התריס לא יורד עד הסוף – התריס נתקע באמצע הדרך למטה ועדיין נכנסת שמש מרגיזה שמעירה אתכם בשבת בבוקר? יש לפתוח את ארגז התריס ולבחון את כיוון המנוע, והאם שלבי התריס נמצאים במקומם ולא נתפסו במסילות בטעות, שכן מצב זה מונע מהתריס להמשיך את דרכו למטה. 

מחיר תריס חשמלי

ומה לגבי המחירים?

כעת כשאתם מכירים את שלל התקלות השונות שעלולות לפגוע בתריסים שלכם, אתם מבינים עד כמה גמיש הוא מחיר תיקון תריס חשמלי שישתנה בהתאם לסוג התקלה, וכן לפרמטרים כגון משקל התריסים ועוד. איש מקצוע אמין ובעל ניסיון לעולם לא יקבע מחיר תיקון תריס חשמלי לפני שיגיע לבחון את הבעיה, ויאשר לכם שהוא אכן מכיר את הדגם שנמצא ברשותכם. לכן, כדאי לבדוק היטב במי אתם בוחרים ולשאול אותו את כל השאלות שיעזרו לכם לוודא שאכן מדובר באיש מקצוע אמין. 

מוזמנים לבקר באתר חלונות פלוס לקבל מידע נוסף.

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן