משפצים את הדירה? קבלו 5 טיפים ששווים זהב

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

שיפוץ של דירה הוא פרויקט מורכב עבור בעלי הנכס ולעיתים זו הסיבה שהם דחו אותו שנים רבות עד שהחליטו שאין יותר דחיות וזה הזמן לשדרג את הבית, כדי ליצור סביבת מגורים הרבה יותר נעימה.

טיפים חשובים בנושא שיפוץ הבית

אבני הדרך הם:

  • בחירת קבלן שיפוצים אמין ומקצועי.
  • עמידה בתקציב שהוקצה למטרה זו.
  • עריכת חוזה מפורט עם הקבלן הכולל מידע מדויק לגבי אופייה של העבודה, לוח הזמנים ולוח התשלומים.
  • שילוב של מעצב פנים.
  • התקנה של תריסים חשמליים.

 

בחירת קבלן שיפוצים אמין ומקצועי

שיפוץ מאסיבי מבצעים בדרך כלל אחת לכמה שנים וזאת לאור הצורך להתאים את הבית לצרכים המשתנים כמו ילדים קטנים שנולדו, ילדים שעזבו את הקן, או כל צורך אחר. זו הסיבה שיש לבחור למטרה זו באנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהם מומחים בתחומם והתקבלו עליהם המלצות חיוביות.

עמידה בתקציב שהוקצה למטרה זו

בהתאם לסוג העבודות שאמור הקבלן לבצע בבית, מתקצבים את המיזם ועושים כל שניתן כדי שלא לחרוג ממנו, כיוון שבתחום זה כל חריגה עלולה להגיע לעשרות אלפי ₪.

עריכת חוזה עם הקבלן

הפרויקט יתנהל מתחילתו ועד סופו בהתאם לתנאים שנקבעו בחוזה. כך יבוצעו העבודות השונות בזמנים שנקבעו ובהתאם להתקדמות העבודה, יקבל הקבלן את התשלום המגיע לו.

שילוב של מעצב פנים

הרעיונות המקוריים והיצירתיים של מעצב הפנים הופכים כל בית לפונקציונלי ברמה גבוהה וליפהפה על כל רבדיו ולכן מומלץ להיעזר במקצועיות שלו.

התקנת תריסים חשמליים

במסגרת השיפוץ הכללי לקוחות רבים מעוניינים להתקין תריסים חשמליים בכל היקפו של הבית. השימוש בתריסים הללו מאפשר ליהנות מאיטום מקסימלי וכך בחורף לא חודרות הביתה רוחות ואפשר ליהנות מבית נעים וחמים גם ללא הפעלת מיזוג, קמין או כל אמצעי חימום אחר.

תריסים חשמליים הם הנוחים ביותר לשימוש, הלקוח מבצע פתיחה וסגירה על פי הצורך שלו באמצעות השלט וכך בהתאם לזוויות החום של השמש במהלך היום, אפשר לתמרן וליצור נוחות מקסימלית עבור בני הבית.

מי שבעת השיפוץ עובר לאופציה של בית חכם, מתכנת את התריסים החשמליים כך שהם ישולבו בתוך מערך זה. אפשר ליצור פתיחה קבועה של התריסים בשעה מסוימת בבוקר כך שכל החלל יהיה מלא באור נפלא. בנוסף לכך אפשר לתכנת אותו לביצוע פעולות מסוימות בשעות קבועות כיוון שיודעים באילו שעות קרני השמש חודרות הביתה. המטרה היא למנוע את השפעתן הן על בני המשפחה והן כדי שהקרניים לא תפגענה באופן שוטף בריהוט ובציוד הממוקמים בבית.

אפשר להתקין תריסים מסוג זה או תריסי גלילה ידניים בחדרים, במרפסת ובכל מקום נוסף ברחבי הבית. ההחלטה היא בהתאם לנוחותם ולבקשתם של הלקוחות.

 

*** מאמר זה נכתב באדיבות חברת שיפוצים ומרוצים – מומחים בשיפוץ הבית והמשרד.

 

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן