נעילת תריסים חשמליים

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

התריס החשמלי יוצר תחושה של בטחון והגנה. חשוב לדעת זוהי אשליה. לתריס החשמלי אין כל מנגנון הנועל אותו מפני הרמה ידנית שלו מבחוץ. כל פורץ מתחיל יכול להרים במעט את התריס ולהניח תחתיו חפץ כלשהו שיבלום את התריס וכך תוך שניות ספורות הוא יכול להיות בתוך הבית – עד שהוא נתקל במקרה של נעילת תריסים חשמליים. זו הסיבה שחברות הביטוח לא סומכות כלל על תריס כזה ואנשים רבים אכן בוחרים למגן את עצמם ואת הבית שלהם בעזרת מערכת נעילת תריסים חשמליים.

איפה מתקינים את הנעילה לתריס?

בתוך הארגז של התריס החשמלי אפשר להתקין מנעול לתריס. לאחר שאתם מתקינים את הנעילה הזו, הרי שהגפה של התריס מובילה לנעילה של התריס באופן אוטומטי. הנעילה הזו מבטיחה כי לא תהיה אפשרות להרים מבחוץ את התריס ולא משנה מה יהיה גודלו ומשקלו של התריס.

יתרונות נעילת תריסים חשמליים

  • הגברת בטחון מפני פריצות
  • יכול לשמש כתחליף למערכות מיגון מתקדמות
  • עמידה בדרישות של חברות הביטוח

מערכת נעילה לתריס חשמלי היא אפשרות יעילה במיוחד והיא מוכיחה את עצמה שוב ושוב. כיום דורשות כמעט כל חברות הביטוח כי תותקן מערכת כזו בתריס על מנת להבטיח כי התריס יהיה באמת מוגן ויעניק את ההגנה הרצויה לבית.
אנשים שלא רוצים להשקיע במערכות מיגון מקיפות לבית יכולים בהחלט להסתפק במערכת נעילה לתריס חשמלי, אם זו אפשרות הפריצה היחידה לבית. זה בהחלט יפתור את העניין של האבטחה והבית יהיה מוגן הרבה יותר לעצמו וליושביו.

התקנת תריסים חשמליים

איך מתקינים תריס חשמלי נגד פריצה?

האפשרות המוכרת ביותר זוהי הנצרה שאותה מתקינים על ציר המנוע וחובק אותו. הנצרה מתחברת אל התריס עצמו בלוחית אל חלד וברגע שמורידים את התריס הרי שהוא ננעל באופן אוטומטי. ברגע שתרימו את התריס הנצרה תשתחרר באופן אוטומטי. הנצרה הזו חוסכת לכם את כל העיסוק עם שחרור ידני של הנעילה של התריס.
נעילת תריסים חשמליים אפשרית בעזרת שיטות שונות הקיימות בתחום הזה. חשוב לפנות אל חברה מוכרת ובעלת שם כמו המרכז לתריסים חשמליים שאכן מבטיחה עבודה אמינה ויעילה של התקנת מנגנונים לנעילה המבטיחים כי אכן התריס יהיה נעול היטב ויבטיח הגנה מלאה על הבית ועל בני הבית.

כמה עולה נעילה לתריס חשמלי?

המחיר של תריס חשמלי נגד פריצה זה למעשה מחיר רגיל של תריס חשמלי בתוספת מנגנון נעילה. לרוב עושים שימוש בנצרה.
נצרה לתריס לצורך נעילה אוטומטית שלו עומד על 250 ₪ לתריס קטן ורגיל של חלון, ולתריס גדול בסלון המחיר עשי להגיע עד ל – 800 ₪. זה עדיין יהיה זול יותר מהתקנה של סורגים או מיגון של הבית כולו בעזרת מערכות אזעקה.

ראו גם: מחירון תיקון תריסים

לאילו סוגים זה מתאים?

מערכת הנעילה של התריס מתאימה לכל הסוגים של התריסים החשמליים.
מדובר במנגנון המתחבר בקלות רבה אל התריס ועושה את העבודה בצורה מושלמת. שווה בהחלט לשלם על התוספת הזו שהיא לא באמת יקרה ביחס לאפשרויות האבטחה האחרות וליהנות ממוצר שיעניק תחושה בטוחה ולב שקט.
התריס החשמלי הופך להיות איכותי בהרבה מבחינת היכולות שלו כאשר מדובר בתוספת שלא תכביד כלל על הפעלת התריס. חשוב כמובן שההתקנה תיעשה בצורה נכונה שלא תפגע בתריס החשמלי.

שירות בטוח, מהיר וזול

מחפשים שירות מקצועי להתקנת מערכת נעילה לתריס החשמלי? אנחנו כאן לשירותכם. שירות אמין ומקצועי, יעיל ובטוח שיבטיח לכם כי הבית יהיה מוגן מפני כל פורץ. מערכת הנעילה תפעל בלי כל פעולה נוספת מצדכם. אתם תיהנו מתחושה בטוחה בלי להשקיע יותר מידי מבחינת מאמץ, עלויות וטרחה.
אצלינו תקבלו את המענה המושלם ואת השירות הטוב ביותר במחיר הזול ביותר.

יכול לעניין אתכם גם: מתקין תריסים מוסמך לשירותכם

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן