רשת יונים – האם זה הפתרון הטוב ביותר?

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

יונים החליטו להשתקע על אדן החלון שלכם? במאמר זה נעזור לכם להחליט אם רשת יונים היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

היונים כמטרד

שהיונה נחשבת לבעל חיים יפה, מרשים ואפילו כסמל לשלום ולאהבה, כשהיא נמצאת מחוץ לחלון בכל שעות היממה, זה הופך למטרד רציני! זאת, מפני שהיא עלולה להפיץ מחלות ופשפשים בסביבת הבית, היא מייצרת הרבה לכלוך ורעש והכי גרוע – כשהיא בונה את הקן שלה במקום מסוים, היא לא עוזבת אותו.

אז מה עושים?

כדי להרחיק יונים, ניתן להשתמש במספר שיטות. לדוגמה, ניתן לשים חומר דביק על האזור של הקן וכך היונים לא ירצו לדרוך שם יותר. כמו כן, ניתן גם לשים מתקן קטן של דוקרנים, שיעשו את אותו האפקט. אפשרות נוספת היא לשים רדיד מתכת, שיגרום ליונים לחשוב שכבר יש שם יונים אחרות בכל פעם שהן יראו את ההשתקפות שלהן ואז הן יוותרו על הטריטוריה.

האפשרות של רשת יונים

לצד האפשרויות שפירטנו לעיל, ישנה גם האפשרות שבה אנו עוסקים במאמר זה – רשת נגד יונים. אז לפני הכל, חשוב להבין איך השיטה הזו בכלל עובדת. אם כן, מדובר על רשת דקה, שפורשים מעל הקן של היונים. כך ליונים אין גישה אל הקן ולכן לא נותרת להן ברירה, אלא לבנות קן חדש במקום אחר. דבר נוסף שחשוב לדעת לגבי הרשת הוא, שקל מאוד לפרוש אותה וקל מאוד גם להסיר אותה בתום השימוש.

למה לבחור באפשרות זו?

אז למה דווקא רשת יונים? יש לכך מספר סיבות. ראשית, מדובר על שיטה מאוד הומנית, שאיננה פוגעת ביונים בשום דרך שהיא. כמו כן, למרות שמדובר על פרישה של רשת מחוץ לבית, היא שקופה ולכן איננה פוגעת במראה של הבית הן במפנים והן מבחוץ. כמובן, היא גם לא חוסמת מעבר של אור ואוויר לתוך הבית. כלומר, היא לא מפריעה בשום דרך והיא מאוד יעילה להרחקת יונים.

מה עוד כדאי לדעת?

אם אתם שוקלים ברצינות את השימוש ברשת, אבל עוד לא לגמרי בטוחים כדאי שתדעו, שניתן להתאים אותה לצרכים האישיים שלכם. הכוונה היא לכך, שלעתים היונים מתיישבות על אדן החלון, לעתים על המזגן, לעתים על הגג וכך הלאה. את הרשת ניתן לפרוש על כל סוג של שטח ולהתאים את הגודל שלה לפי הצורך. החל מגודל קטן של חלון או מזגן ועד לפרישה על פני בניין שלם!

בחירה סופית

כדי להיות בטוחים לגמרי שהאפשרות של רשת יונים היא האפשרות הטובה ביותר בשבילכם, חשוב להתייעץ עם מרחיק יונים מומחה. מרחיק יונים מקצועי ומנוסה יוכל לבחון את תנאי השטח ולהתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר מתוך מגוון האפשרויות הקיימות.

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן