תריס חשמלי תקוע

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

במאמר הבא נסביר לכם על מגוון תקלות שקשורות לבעיות של תריס חשמלי תקוע והדרכים שאולי תוכלי לתקן מבלי לקרוא לטכנאי:

 

התריס החשמלי הפך זה מכבר לאופציה המועדפת על רבים מאתנו. הקבלנים של היום כבר לא מציעים משהו אחר במיוחד אם מדובר בתריסים גדולים, רחבים וכבדים. אז נכון שהתריס החשמלי הוא טוב עשרת מונים מכמה וכמה בחינות. הוא בטוח יותר, חזק יותר ואיכותי הרבה יותר. אך בל נשכח כי לתריס החשמלי עשויות להיות תקלות אחרות ומסבוכות יותר מכל תריס ידני אחר. התיקון והטיפול בתקלות הללו לרוב יקרות יותר ודורשות מעורבות של איש מקצוע. אך כולם מודים פה אחד. שווה בהחלט להשקיע ולשלם על תריס כזה כולל עלויות של תיקוני תריסים בעת הצורך וזאת כדי ליהנות ממוצר איכותי ויעיל.
נבדוק להלן את התקלות האפשריות בתריס החשמלי ואת דרכי העבודה והתיקונים הנדרשים בכל אחת מהן.

תריס חשמלי תקוע ויש רעש מהמנוע

לעיתים נשמע זמזום מאזור המנוע והתריס פשוט אינו יורד. הסיבה לכך מעידה ברוב המקרים על תקלה במנוע. מקרים כאלה יחייבו בדרך כלל החלפה של המנוע תריס בחדש. עם זאת, יש מקרים אשר בהם מדובר בתקלה פשוטה בהרבה. הזמזום נוצר בגלל המתג שאינו תקין. החלפה שלך המתג תפתור את הבעיה. סיבה נוספת שעשויה לגרום לרעש שעולה מהמנוע זה שלב תקוע שזז ממקומו או כל גוף זר אחר שנתקע בתריס ומונע ממנו לרדת. התריס יזמזם אך לא יוכל לרדת.
במקרה כזה תוכלו לשחר את התריס בקלי קלות. אז תמיד נסו לבדוק בעצמכם מה קורה עם התריס והאם הכול משוחרר שם. אם בכל זאת התריס מתעקש להישאר תקוע והרעש נמשך, פנו אל איש מקצוע.

תריס חשמלי תקוע למעלה

כאשר תריס חשמלי תקוע למעלה והוא אינו מגיב לניסיונות שלנו להוריד אותו, צריך לבדוק דבר ראשון אם יש חיבור לחשמל. במקרים רבים זו הבעיה היחידה ואנשים ששוכחים את הפרט הקריטי הזה עשויים למצוא את עצמם מתוסכלים מניסיונות להגיף את התריס שפשוט אינו מגיב להם.
במקרים אחרים הסיבה לכך יכולה להיות גוף זר שנתקע בין השלבים ועל כן התריס לא יכול להחליק כלפי מטה. יש גם מצבים אחרים בהם שלב יוצא ממקומו וזה גם כן עוצר את כל התריס.
ברור שיש גם תקלות מהותיות יותר כמו מנוע תקול או בעיה כללית אחרת. בכל מקרה מהסוג הזה, חשוב להיעזר באיש מקצוע מומחה לתחום הזה של התריסים החשמליים וזאת כדי לוודא כי אכן הבעיה תבוא על פתרונה.

ראו גם: תריס חשמלי לא עולה

תיקון תריס חשמלי

תריס חשמלי יצא מהמסילה

התריס החשמלי כמו כל תריס אחר נע בתוך מסילה. כל עוד הוא נמצא במסילה, הכול נע בצורה חלקה. התריס עולה ויורד על פי בקשתינו בלי לעורר מהומות מיותרות. ברגע שהתריס זז מקומו ולו בסנטימטרים ספורים, אין לנו תריס ואין לנו דרך להעלות ולהוריד אותו. אז אם זו תקלה קלה ייתכן שתוכלו להשיב את התריס למקומו. במקרים מורכבים יותר, מומלץ להפקיד את המלאכה בידיו של איש מקצוע מומחה לתחום הזה.

שלב בתריס נשבר

כמו כל דבר בעולם הזה גם השלבים בתריס אינם חסינים לנצח. קורה ששלב בתריס נשבר וזה תוקע את כל התריס. כי תריס תקין חייב להיות בעל שלבים מלאים, חזקים ושלמים. אז יש מקרים אשר בהם אתם יכולים לשלוף בעצמכם את השלב השבור, במיוחד אם מדובר בשלב האחרון של התריס. זה יפתור את הבעיה באופן זמני עד שתשיבו את השלב החילופי. כלומר, התריס יחליק למקומו אך השלב החסר יבלוט כמובן. אם השלב הוא אי שם באמצע התריס ואין לכם את הידע מה ואיך לעשות אתו, אל תנסו לשחק עם התריס בכוחות עצמכם. אתם עלולים להגדיל את הנזק ואת התקלה. הזמינו איש מקצוע שיטפל בתקלה.

כמה עולה תיקון של תריס חשמלי תקוע?

אז אולי גרמנו לכם לחשוב פעמיים לפני שתחליטו בכלל ללכת על תריס חשמלי. אז דבר ראשון חשוב שתדעו כי התקלות הללו אינן שכיחות כל כך וברוב המקרים התריס מאריך חיים ומעניק תמורה להשקעה בו למשך שנים רבות וארוכות. ברור שאתם חייבים לשמור על התריס ולא לשחק אתו בצורה לא מבוקרת. חשוב להדגיש בפני הילדים כי תריס חשמלי הוא ממש לא משחק וכי יש להקפיד על סיגרה זהירה שלו תוך שימת לב שאין חפצים שנתקעים במקום. רק כך תוכלו למנוע תקלות אפשריות ולהמשיך ליהנות מהתריס לאורך ימים ושנים.
יחד עם זאת, הטיפול בתקלות השונות של התריס הן לא תמיד יקרות כל כך כאשר זה כמובן תלוי בסוג התקלה.
המחירים לתיקון תריס חשמלי תקוע תלויים כמובן במהות התקלה ובאופי התיקון הנדרש.

מחירון תיקון תריס תקוע לדוגמא

תקלהטווח מחירים
שחרור תריס חשמלי תקוע300₪ - 550₪
החלפת רצועה בתריס חשמלי כולל עלות הרצועה החדשה300₪ - 400₪
תיקון מתג ההפעלה של התריס200₪ - 450₪
החלפת מנוע בתריס החשמלי בתריסים של עד 100 ק"ג500₪ - 1,500₪

המומחיות של המרכז לתריסים חשמליים

כפי שכבר הבנתם מן הסתם, התריס החשמלי מועד לתקלות שונות שלא מוכרות כל כך מהתריסים הרגילים. כדי ליהנות מהתריס לאורך זמן, חשוב מאוד בכל תקלה, בעיה או שאלה שיש לכם עם התפעול של התריס, עליכם לפנות אל אנשי מקצוע המכירים היטב את התריס החשמלי על כל מה שהוא מכיל בתוכו. אחרי הכול מודבר כאן במכונה שפועלת על בסיס מנוע שמפעיל אותו. יש לו את השלבים, יש לו את הרצועה ויש ו את מתג ההפעלה. כל אחד מהרכיבים הללו עשוי להיהרס מסיבות כאלה ואחרות ורק טיפול נכון ומקצועי יפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

המרכז לתריסים חשמליים מבטיח שירות אמין, יעיל ומקצועי של צוות מיומן שישיב את התריס שלכם למסלול הנכון והבטוח.

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן