מחירון תיקון תריסים

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

אילו סוגי תיקונים ניתן לעשות בתריס?

התריס הוא אחד מהפריטים בבית שנמצאים בשימוש מאסיבי ותמידי. כמעט בכל סוף יום אנחנו מגיפים את התירס ומעלים אותו שוב כשהבוקר עולה. התריס הוא אחרי הכול עשוי מחורי גלם שיש בהם בלאי גם אם מדובר בתריס יקר וכבד במיוחד.

קורה פעמים רבות ששלב אחד בתריס יוצא מהמקום, קורה וחוט המשיכה נקרע, התריס נתקע או המנוע שובק חיים (בתריס החשמלי כמובן)

בגלל שמדובר במוצר שיש בו הרבה תקלות מתוקף השימוש הטבעי בו, על כן יש גם שירותים שונים של חברות המציעות את ביצוע התיקונים הנדרשים.

למעשה אפשר לבצע כל תיקון מכל סוג לכל בעיה בכל סדר גודל. עם זאת, ברור שכאשר מדובר בתקלה נרחבת שמחייבת תיקונים יקרים עם חלקי חילוף יקרים, ייתכן ועדיף יהיה להחליף את התריס כולו על כל המנגנון והמערכת שלו לתריס חדש.

מחירון תיקון תריסים חשמליים

מחיר החלפת שלבים בתריס חשמלי500-800 ₪
מחיר כיוון מנוע חשמלי350-450 ₪
מחיר תיקון נתק בין שלבים300-350 ₪
מחיר שחרור תריס חשמלי תקוע300-550 ₪
מחיר החלפת רצועה בתריס חשמלי300-350 ₪
עלות תיקון מתג ההפעלה200-400 ₪
מחיר החלפת מנוע בתריס חשמלי600-1400 ₪

מחירון תיקון תריסים – תריסי גלילה

מחיר התקנת תריס גלילה חדש400-600 ₪
עלות החלפת שלב בתריס גלילה400-600 ₪
עלות שחרור תריס גלילה תקוע300-450 ₪
מחיר החלפת רצועה בתריס גלילה400-500 ₪
עלות החלפת מנגנון בתריס גלילה350-400 ₪
מחיר התקנת מנגנון כוח450-750 ₪

מחירון החלפת תריסים

מחיר התקנת תריס הזזה חדש400-550 ₪
מחיר החלפת שלב בתריס הזזה250-350 ₪
מחיר החלפת ידית למנוף250-300 ₪
מחיר החלפת גלגלי מסילה250-300 ₪
מחיר החלפת תופסנים (שלות)250-350 ₪
מחיר הוספת רשת הזזה300-500 ₪
מחיר החלפת סגר200-300 ₪
מחיר החלפת מסילות200-500 ₪

ממה מושפע מחיר תיקון תריסים?

כשמדברים על תיקון תריסים מחיר ובאים לברר מחירון תיקון תריסים חשמליים צריך להבין קודם כל את ההבדל המהותי בין התריסים השונים.

התריס החשמלי מורכב ממספר רכיבים שכל אחד מהם יקר יותר וגם חזק יותר מתריס הגלילה הידני. אז נכון שתיקון תריס חשמלי לעומת תיקון של תריס רגיל, תמיד נדמה כי מדובר בתיקון יקר הרבה יותר. אך אסור לשכוח את היתרונות של התריס החשמלי ועל כן גם להשקיע בתיקון הנחוץ בעת הצורך. כך התריס ישוב ויעניק לנו את המענה הבטוח לאורך זמן.

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על המחיר של תיקון התריס.

  • החברה שתבחרו – יש משמעות רבה לבחירה הזו היות ולא כל חברה מסוגלת להציע מענה איכותי וברמה המבוקשת. ככל שתבדקו יותר את השוק לפני שתבחרו תוכלו להגיע בסופו של דבר למקום הכי טוב והכי נכון עבורכם.
  • המקצועיות של החברה – ככל שמדובר בחברה מנוסה יותר, ברור שזה יצביע גם על הרמה המקצועית שלה. פנייה אל חברה כזו תבטיח תוצאות מקצועיות יותר וגם יעילות יותר.
  • תשתיות שיש לכם בבית – ככל שהעבודה תהיה מורכבת יותר ותדרוש תיקון גם של תשתיות הרי שהסיפור כולו יהפוך להיות מסובך ומורכב הרבה יותר.

מלבד כל זה, יש גם את סוגי התריסים והאפשרויות השונות שלכל אחד מהם יש את המחיר הספציפי שלו. יש לקחת בחשבון גם את הגישה למקום העבודה שזה גם כן אחד הנתונים המהותיים המשפיעים על המחיר.

המרכז לתריסים חשמליים מספק מגוון שירותים בתחום התריסים וכולל החלפת, תיקון והתקנת תריסים מכל הסוגים! לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

מחירון תיקון תריסים

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: תיקון תריסים חשמליים יצאת צדיק.

 

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן