צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

חלונות גיליוטינה של חברת Andersen

אם השם הזה נשמע לכם מעט משונה, הרי שיש לכך הסבר פשוט ומעניין. למעשה, המבנה הייחודי של חלון הגיליוטינה מזכיר לנו במידה רבה את צורתו של אותו מכשיר עתיק ומוכר, זה ששימש במשך מאות שנים להוצאות להורג. אלא שהיום מדובר על פתרון נפלא, יצירתי ומדויק מאוד, שמספק לנו שילוב מנצח בין סטייל ויוקרה – לנוחות ולפונקציונליות. אז מה הם חלונות הגיליוטינה ומה חשוב לדעת עליהם?

כוכבים עולים בעולם העיצוב

סביר להניח שגם אתם כבר נתקלתם בחלונות המכונים "חלונות הרמה", שם חלופי ומוכר למדי של אותם חלונות גיליוטינה מוכרים ואהובים. לפתרון הנפלא הזה יש שורה של יתרונות, ובולט בהם יתרון המרחב. אם חלונות "קלאסיים" הנפתחים אל חלל החדר עשויים לתפוס מקום במרחב, הגיליוטינה משנה את הכללים וחוסכת לנו שטח רב. כך היא מתאימה מאוד לחדרים קטנים יותר, מחדרי שירות ואמבטיה – ועד לחדרי שינה ופינות עבודה. בזכות התכנון המוקפד ניתן לתפעל את החלון בקלות רבה, ללא צורך בכוח מיוחד ועם פתרונות ייעודיים שמבטיחים יציבות, עוצמה ובטיחות מקסימלית.

ניקיון פשוט ותחזוקה נוחה

אל הסטייל והנוחות מצטרפים עוד לא מעט יתרונות. למשל, חלונות רבים (כדוגמת חלונות הזזה) מוכרים בעיקר בזכות הקושי לנקות אותם. חלונות הגיליוטינה משנים את החוקים גם במשוואה הזו. כדי לנקות את החלון תוכלו לנתק בקלות את החלק העליון שלו, מה שיאפשר לכם לבצע ניקוי מהיר ומדויק – ובעיקר בטוח. במקום לסכן את עצמכם עם טיפוס על אדן החלון תוכלו לחסוך זמן ומאמץ, לצמצם סיכונים וליהנות מחלון מבריק בקלות רבה. לא רק שמדובר בפתרון פשוט יותר, הוא גם בטיחותי הרבה יותר.

חלון איכותי – מענה איכותי

כשאתם מתכננים את החלונות בבית, אמינות ועמידות הם שני פרמטרים שאתם בוודאי לא מוכנים להתפשר עליהם, ובצדק רב. חלונות גיליוטינה איכותיים שיוצרו בקפידה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, הם החלונות שיעניקו לכם תחושת ביטחון מלאה. כך גם תוכלו ליהנות מאחריות מלאה לאורך זמן, משירות מצוין וממענה מדויק שנתפר לצרכים הייחודיים שלכם. זה בדיוק מה שמגיע לבית החלומות שלכם.

לפרטים נוספים אודות סוגי חלונות שונים וביניהם חלונות גיליוטינה, חלונות ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת Andersen המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.