בעיות נפוצות

התקנת תריסים חשמליים בפריסה ארצית
מחירים נוחים כולל אפשרות להזמין מהיום להיום
מגוון רחב של תריסים להתקנה

חייגו: 072-3264-333

תשאלו כל איש מקצוע שראה תריסים חשמליים תקועים בחייו, כולם יגידו לכם פה אחד – אל תתחכמו ואל תנסו לתקן בעצמכם. לעיתים, נגיעה או התעסקות שתיתן מכה לשלבי התריס החשמלי, משיכה ידנית או פתיחה לא נכונה של הארגז עלולות לחבל עוד יותר, ולהביא אתכם מתיקון פשוט בסך של 300-400 ש"ח לתיקון יקר הרבה יותר של תריסים חשמליים שנתקעו או אפילו להחלפת מנוע של התריסים החשמליים, בעלות של כ-1,000 ש"ח! אל תתפתו לגעת בתריסים החשמליים – וקראו לאיש מקצוע מתאים. 

רוצים להתקשר לאיש מקצוע אבל לא יודעים איך לתאר את הבעיה? רוצים לקבל הערכה גסה של עלות התיקון? במיוחד בשביל זה ריכזנו עבורכם את ארבעת הבעיות הנפוצות ביותר בכל הנוגע לתריסים החשמליים שלכם:

התריס החשמלי יצא ממקומו או נפל

 אם אתם מבחינים בכך שהתריס החשמלי החליק מהמסילות שלו, חלק מהשלבים עקומים או שאתם ממש רואים שהוא יצא מהמקום – ייתכן שהוא החליק מהוַאל שלו. ואל הוא הצינור שעליו מתלפף התריס בתוך ארגז התריס. קורים לעיתים מצבים שבהם התריס יצא ממקומו (קורה בעיקר עם תריסים גדולים במיוחד או כבדים במיוחד). ככל שזה המצב, אין טעם לנסות להחזיר אותו לואל בעצמכם שכן התריס עלול להחליק לחלוטין מהואל ולשבור אותו, או לשבור בטעות שלבים אחרים. בעיה כזו ניתן לפתור באמצעות החזרה של התריס למקומו או החלפה של הואל, והכל תלוי בדיוק במצב התריס כפי שייקבע בעל המקצוע בעת הגעה למקום. 

במידה והתריס יצא לחלוטין ממקומו וצריך להחזיר אותו בחזרה לארגז המחיר ינוע בין 600 ש"ח ל-1000 ש"ח, כתלות באורך התריס.

 ככל שיש צורך גם להחליף את הואל, והגישה אל הואל היא אפשרית ואינה כרוכה במאמץ או בכלים מיוחדים (מנוף, סנפלינג וכו'), מחיר החלפת ואל סטנדרטי באורך של כ-3 מטרים נע סביב 700 ש"ח.

רצועת התריס החשמלי נקרעה

איך מזהים שזו הבעיה? בקלות! אם לוחצים על מתג ההפעלה של התריסים החשמליים או על הכפתור בשלט, המנוע עושה רעש רגיל (של העלאת או הורדת התריס) אך בפועל התריס לא עולה או יורד. ככל הנראה, מצב זה מתאר בעיה די נפוצה שלפיה רצועת התריס החשמלי נקרעה. מה גרם לכך? לרוב בשל חפץ כלשהו שחסם את ירידת התריס והוביל למאמץ יתר של הרצועה או פשוט בלאי טבעי ורגיל של הרצועה, שקורה עם הזמן. החלפה של רצועה אולי נדמית להיות פעולה מסובכת הכרוכה בעבודה רבה, אך למען האמת – מדובר בפעולה די פשוטה לבעל מקצוע מיומן. 

טווח מחיר מקובל לתיקון של רצועת תריס חשמלי נע בין 300 ש"ח – 500 ש"ח

המנוע של התריס החשמלי תקוע

 אם לחצתם על מתג ההפעלה של התריס או לחצתם על הכפתור בשלט, לצורך העלאה או הורדה של התריס, והתריס הגיב בכך שעלה או ירד קצת ואז עצר – כואב לומר, אך רוב הסיכויים שהמנוע שבק חיים ויש צורך להחליפו. החלפת מנוע של התריסים החשמליים היא התקלה היקרה ביותר, ולכן כדאי להזמין את אנשי המקצוע שלנו שהם אמינים ומקצועיים. 

מחיר המנוע נקבע ככלל בהתאם למשקל התריס. רק כדי לסבר את האוזן, לתריס חשמלי ששוקל כ-20 ק"ג יתאים מנוע שמחירו עולה סביב 850 ש"ח, והמחיר קופץ בכ-150 ש"ח לכל עשרה קילוגרמים נוספים של משקל התריס. 

שלב בתריס החשמלי נשבר

לחצתם על מתג ההפעלה במטרה להוריד את התריס, לא שמתם לב והתריס פגע בחפץ כלשהו שעמד בדרכו מטה – מה יכול לקרות במצב כזה? שלב אחד או כמה עלולים להישבר. לרוב, שלבי התריס החשמלי הם שלבים מוקצפים, המורכבים מאלומיניום דק הממולא בחומר בידוד מוקצף. מאחר שמדובר בחומר שאינו איתן וחזק במיוחד, שלבי תריס מוקצף נוטים להישבר בקלות ככל שהם נתקלים בחוזקה ובמהירות בחפץ שעומד בדרכם. 

לרוב, החלפה של שלב אחד בתריס החשמלי המורכב משלבים מוקצפים תעלה בין 70 ש"ח ל-100 ש"ח, כתלות בצבע השלבים והאם הוא זמין במלאי של הספק.

בין אם המקרה שלכם מנוי בבעיות הנפוצות שבעמוד זה ובין אם לא – אתם תרצו את המומחים שלנו שיסייעו לכם בפתרון התקלה במהירות וביעילות. לקריאה מורחבת על: מחירון תיקון תריסים.

מרכז תיקון תריסים

צרו קשר עם המרכז לתיקון תריסים חשמליים וקבלו את כל המידע החשוב

אנו עובדים אך ורק עם מומחים אמינים, ישרים ומקצועיים, שלהם במצטבר עשרות רבות של שנות ניסיון. תיקון תריסים חשמליים אצלנו אינו עניין יקר או מורכב מדי לביצוע, ולנו יש טכנאים רבים בפריסה ארצית שישמחו לתת שירות במחיר הגון ובמקצועיות רבה. אנו מתחייבים לא להחליף חלקים אלא אם יש צורך אמיתי בהחלפתם! וכמובן, שאנו ננסה קודם כל לתקן רכיב תקול לפני שנחליט כי יש להחליפו. והכל, כדי לתת לכם את השירות הטוב והזול ביותר.

לפני שקובעים עם איש המקצוע, כדאי להסביר לו בטלפון את מצבם של התריסים החשמליי על מנת לבצע אבחון ראשוני של התקלה ולתת לכם אומדן כלשהו של מחיר העבודה.

המומחה שלנו יגיע אליכם הביתה ויבצע קודם כל בדיקה כללית ומקיפה של תפקוד התריסים החשמליים לפני שיצלול לתחקור מקור הבעיה. לאחר מכן, יבצע איש המקצוע את כל מה שצריך לעשות על מנת להביא לפתרון התקלה באופן הבטיחותי, המסור והמקצועי ביותר.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: תיקון תריסים חשמליים יצאת צדיק.

אנו מתחייבים לשירות מהיר ומקצועי ולמחירים הגונים! לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ חינמית, התקשרו עכשיו

תוכן עניינים
המרכז לתריסים חשמליים
המרכז לתריסים חשמליים

המרכז לתריסים חשמליים מעסיק צוות טכנאים מומחים שנבדקו ואושרו במקצועיותם ובאמינותם. אנו קיימים מעל 10 שנים ומתחייבים לתת שירות ומחירים אטרקטיביים.
בחורף, בקיץ ובכל זמן שתרצו - נשמע לסייע בהתקנה, תיקון והחלפה של תריסים חשמליים, ידניים, תריסי גלילה, תיקון מנועים חשמליים, החלפת שלבים וכל תקלה שרק תרצו. אנו עובדים בעיקר במרכז הארץ (גוש דן), אך נשמח גם לעזור לכם למצוא טכנאים בשאר חלקי הארץ.

צור קשר לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

אופיר לוי
Read More
צוות של אלופים, הגיעו לסדר לנו את התריס גלילה בסלון שפשוט נתקע במשך שבוע שלם מבלי שאף אחד הצליח לסדר, הגיעו פתרו את התקלה תך דקות ספורות וגבו מחיר הוגן, תודה רבה
מאור דבש
Read More
התריס החשמלי בבית הפסיק לעבוד, הספק הראשון שהזמנו טען שהלך מנוע, לא האמנתי שהלך אז התקשרתי למרכז לתריסים חשמליים שמסתבר שהתקלה פשוטה בהרבה והמפסק פשוט התקלקל, פתרו את התקלה במהירות וגבו מחיר הוגן
אריאל פסחוב
Read More
לא חשבתי שאני אצטרך להזמין מהרגע להרגע תיקון תריס חשמלי, התריס של החנות נתקע לי למעלה ולא יכולתי לסגור את החנות ב1 בלילה, הם הגיעו תוך 20 דקות לרמת גן ופתרו את התקלה
Previous
Next

מידע נוסף

דילוג לתוכן