תיקון תריסים חשמליים

תיקון תריסים חשמלייםהשמש החמימה מלווה אתכם במהלך היום ובערב אתם רוצים לסגור מעט את התריסים החשמליים כדי להעניק לכל המשפחה את הפרטיות המושלמת. אך, התריס מסרב להסגר. יתכן והוא תקוע מסיבה טכנית, התקלה עשויה להיות בבקר הניהול שלו או שציפור חולפת פגעה בחלק החיצוני של התריס. למרבה המזל, במרכז לתיקון תריסים חשמליים תוכלו למצוא טכנאים מנוסים המתמחים במגוון תקלות המצריכות תיקון תריסים חשמליים.

לתריסים החשמליים יתרונות רבים ומגוונים. אך לצד יתרונות אלה, גלום גם חיסרון אחד מרכזי של התריסים החשמליים, והוא המחיר בעת תקלה.

אמנם החיים של התריסים החשמליים ארוך יותר מתריסי ידניים רגילים, והם מועדים לפחות תקלות, אך כאשר התריסים מתחילים לזייף ואתם מבינים שאין ברירה אלא להזמין לאיש מקצוע – התיקון שלהם יהיה יקר ככל הנראה לעומת תיקון של תריסי גלילה רגילים.

מהן הסיבות הנפוצות לתקלות בתריסים חשמליים?

התריס החשמלי, כמו כל מערכת הפועלת בצורה מכנית ומשלב מערכות חשמליות, עשוי להפסיק לעבוד בשל תקלה הנובעת מבלאי של אחד החלקים או מתפעול אגרסיבי של התריס. אם ניסיתם לסגור את התריס מספר פעמים באופן ידני מבלי להשתמש בכפתור ההפעלה, יתכן ונגרם שבר למנגנון התריס או שהוא יצא מהמסילה.

נוסף על כך, חלק מהחיווט הפנימי של התריס עשוי להפסיק לעבוד בשל תקלה חשמלית כלשהי. טכנאי מיומן המתמחה בתיקון של תריסים חשמליים יוכל לזהות את הבעיה ולתקן את החיווט, תוך החזרת התריס לפעילות מלאה תוך זמן קצר.

בניגוד לתריסים הפועלים על תפעול ידני, דורש הבנה מקיפה הן במבנה הייחודי של כל מוצר והן במנגנוני הבקרה שלו. למרות שקיים דמיון מסוים בין תריסים המשווקים על ידי מותגים שונים בארץ, לכל מותג יש את החלק הייחודי שלו. במהלך התיקון, הטכנאי יזהה את המבנה המיוחד של התריס תוך שימוש בניסיון העבר או בחינה של סכמות המוצר. למרבה המזל, כל תריס כמעט ניתן לתיקון באמצעות החלפת חלקים במוצר או תיקון החלקים הקיימים.

אם התקלה שלכם נובעת רק מתקלה מינורית כמו מקרה של תריס חשמלי יצא מהמסילה או תריס חשמלאי תקוע בשל אבק, אתם זקוקים לטכנאי ישר שיתקן את התקלה בתוך דקות אחדות ולא יגבה מכם סכום גבוה. כל הטכנאים העובדים במסגרת החברה עברו הכשרה מקצועית ויודעים לבצע את אבחון התקלה ולתת לכם מידע מהימן והצעת מחיר מיידית לתיקון. כבר באותו היום תוכלו ליהנות שוב מפעילות מלאה של התריס.

תיקון תריסים חשמליים בבתים פרטיים ודירות מגורים ללא סיכון

אנו מספקים שירותי תיקון הן בבתים פרטיים והן בדירות מגורים בבניינים רבי קומות. חשוב לדעת, כי עבודה על תריס במגדל מגורים עשויה להיות מסוכנת, משום שחלק מהתיקון מתבצע כאשר התריס פתוח. והעובד נשען על החלון. לכן, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית המעסיקה עובדים בעלי ידע וציוד מתאים לתקן את התריס בלי להסתכן בנפילה. כל העובדים מבוטחים על ידי החברה ועברו הכשרות מתאימות לביצוע העבודה תוך מזעור הסיכונים. בנוסף, כל מתקן תריסים חשמליים בחברה מודע למיקום החיווט בתריס, ונמנע מלגעת בחוטי החשמל כאשר המנגנון מחובר. במידת הצורך החשמל ינותק לזמן מה לביצוע העבודה ללא סכנת התחשמלות.

תיקון תריסים חשמליים במשרד

כיום, בנייני משרדים רבים כוללים תריסים חשמליים לתכנון חסכוני של התאורה הטבעית בבניין. אנו מבצעים את כל העבודות הן במתחמי מגורים בפרטיים והן במשרדים ובשטחים משרדיים הכוללים תריסים חשמליים. תריס חשמלי תקוע במשרד עשוי לפגוע בחזות של המקום ולמנוע מכם להשתמש בתאורה הטבעית במהלך היום. לכן, אנו שולחים טכנאי במהירות, כבר באותו היום או ביום שאחרי, המסוגל להשיב את התריס לפעולה מלאה.

מתקנים הן תריסים ונציאניים והן תריסי גלילה חשמליים

קיימים מגוון סוגים של מנגנונים ועיצובים שונים לתריסים חשמלים. אם יש לכם תריס ונציאני העובד באופן מכני התיקון יתבצע באופן שונה מתריס הפועל על ידי מנוע גלילה. אנו מעניקים שירותי תיקון תריס גלילה חשמלי, תריסים המבוססים על שלבים מוקצפים, תריסים המבוססים על רצועות ותריסים הכוללים מנועים. בין השאר, אנו מבצעים כיוון מנוע או תיקון של נתק בין השלבים השונים למסגרת המקיפה את התריס.

העובדה כי המנגנונים נפרדים זה מזה בסוג המנוע מחייבת הכרות גם עם תפעול המנועים השונים המותאמים לכל אחד מהתריסים. למרבה המזל, בניגוד לרכב, מנוע של תריס חשמלי אינו יקר ומשתלם יותר להחליף את המנוע בלבד או לתקנו מאשר להחליף את כל התריס.

תיקון שלבים בתריסי אלומיניום ושלבים מוקצפים

חלק מהתיקונים המבוצעים בתריסים החשמליים אינם קשורים לתפעול מנגנון הפתיחה והסגירה של התריס אלא לליקוי אסתטי בשל שלב שהשתחרר. במרבית המקרים יהיה מדובר במספר ברגים שנפלו או במנגנון שנועד להחזיק את השלבים מחוברים זה לזה. ציר התריסים בחלק מהווילונות החשמליים אינו חזק והדבר מוביל להטייה של שלבי התריס בצד אחד. אנו מסוגלים לתקן את התקלה הזו ביעילות ובמהירות טכנאי תריסים חשמליים ולהחזיר לתריס את המראה האסתטי בתוך פחות משעה.

מעוניינים להחליף? נוכל להתקין עבורכם תריס חשמלי חדש

לאורך השנים לתריסים החשמליים עשוי להיות בלאי שמשפיע על התפעול שלהם ועל המראה האסתטי של התריס. במיוחד בחדרים חשובים בבית כמו המטבח והסלון, תריס מיושן עשוי להאפיל על העיצוב הכולל של הבית. אנו מעניקים גם שירותי התקנה והחלפה של תריסים חשמליים בהתבסס על גודל המסגרת הקיימת. התריס החדש יכול להיות באותו צבע כמו הקודם או בצבע שונה לחלוטין, כמו חום, לבן או אפור, ולאפשר לכם לחדש את המראה הכולל והאווירה שמעניק התריס הסגור לחלל. למשל, תריסים בגוונים בהירים ישתלבו בקיר באופן מושלם ויחזירו את האור בצורה שתעניק לחלל כולו מראה מרווח יותר. תריסים כהים, מתאימים לחללים הצבועים בצבע כהה או כאלמנט עיצובי סולידי.

מדוע לבחור דווקא במרכז לתיקון תריסים חשמליים לתיקון התריסים החשמליים בבית?

במרכז לתיקון תריסים חשמליים אנו מספקים שירות מהיר ומקצועי, במחירים אטרקטיביים, על ידי טכנאים מקצועיים שהתמחו לאורך השנים בתיקון מגוון רחב של מערכות תריסים חשמליים. כיום, כאשר בתים רבים משתמשים במערכות בית חכם התריסים החשמליים דורשים הכרות עם בקרים של חברות שונות. אנו יכולים לתקן הן בעיות מכניות שונות והן בעיות הקשורות לאספקת החשמל למנגנון המתפעל את התריס. כל תיקון מלווה באיתור החלק המתאים הגורם לתקלה והחלפתו. לעתים, כמו במקרים של תזוזה מהמסילה, לא תצטרכו להחליף חלקים אלא רק להשיב את התריס למקומו (בזהירות רבה). הטכנאים המיומנים שלנו יוכלו להשתמש בכלי העבודה המתאימים לבצע את הפעולה הזו בלי לפגוע בתריס החשמלי, תוך שמירה קפדנית על עבודה ללא שריטות למסילה או לתריס.

אנו מתחייבים לשירות מהיר ומקצועי ולמחירים הגונים! לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ חינמית, התקשרו עכשיו 073-374-4243

Scroll to Top